Jeśli jesteś filologiem, artystą, historykiem, archeologiem, biologiem, ekonomistą, pedagogiem, psychologiem, chemikiem, fizykiem, podróżnikiem, obrońcą, a do tego interesują cię film, fotografia i multimedia, kampanie społeczne i reklama, fotoeseje i opowiadanie historii, foto i wideoblogi i jeśli nie jest Ci obojętne w jakim świecie żyjesz i chcesz mieć coś do powiedzenia, jeśli się zastanawiasz, czym jest i będzie praca w dobie algorytmów, automatów i aplikacji, sztucznej inteligencji i wirtualnej rzeczywistości, nanotechnologii i zabezpieczeń biometrycznych, a także jakie wiążą się z nią zagrożenia i możliwości? Czego od niej oczekiwać? Czy się opłaca? Kiedy powoduje stres? Kiedy jest źródłem satysfakcji? Jeśli myślisz o tym jak ją sfotografować, sfilmować, opisać. Jeśli chcesz podzielić się swoim artystycznym, socjologicznym, reporterskim, dziennikarskim komentarzem – weź udział w konkursie O!ZNAKI PRACY 2017. Może to konkurs dla Ciebie? Poczytaj o nim na stronie i przekonaj się, że warto nie tylko ze względu na nagrody. Nie przegap!

Do wygrania Grand Prix w wysokości 5 tys. zł oraz trzy wyróżnienia w wysokości po 1 tys. zł oraz UWAGA! Nagroda im. Piotrusia Pana, która zostanie przyznana przez autorów konkursu na podstawie ich widzimisię.

Uczestnikiem może być pełnoletnia osoba fizyczna, która:

1)      w dniu 28 października 2017 r. (w dniu rozstrzygnięcia konkursu) nie ukończyła 30 roku życia;

2)      do dnia 14 października 2017 r. wypełni formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej konkursu oraz zgłosi pracę do konkursu.

Uczestnikiem konkursu może być także kolektyw, liczący 2 osoby. Wówczas wystarczy, że w jego skład wejdzie 1 osoba, spełniająca powyższe kryterium wieku.

Uniwersytet Łódzki od niedawna oficjalnie posługuje się prestiżowym logiem „HR Excellence in Research”. Przedstawmy wizerunek naszej uczelni.

Organizatorem konkursu jest Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Prace przyjmowane są do piątku, 14 października 2017 r.