Patronat Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Łódzkiego – prof. dr hab. Antoniego Różalskiego

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej w ramach europejskiej kampanii informacyjnej 2018 – 2019 pn. “Substancje niebezpieczne pod kontrolą”, która odbędzie się 23 października w Łodzi, na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego.

Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych problematyką oddziaływania substancji chemicznych na organizm człowieka, zarówno w miejscu pracy, jak i w życiu pozazawodowym. Prelegentami są pracownicy naukowi, specjaliści i praktycy, którzy podzielą się z Państwem ważną wiedzą i swoimi doświadczeniami zawodowymi.

Wstęp na konferencję jest wolny. Rejestracja udziału odbywa się po przesłaniu wypełnionego formularza zgłoszenia , do momentu wyczerpania limitu miejsc.

Więcej informacji: http://chemia.ciop.pl

Konferencja 23.10.18 Łódź_formularz zgłoszenia